Trumny

W ofercie posiadamy ponad 80 wzorów trumien gotowych do zakupu na miejscu, a także wiele modeli wykonywanych na indywidualne zamówienie według ustaleń z klientem. Od 2005 roku jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem ekskluzywnych trumien włoskiej firmy Lorandi. W asortymencie posiadamy zarówno ekonomiczne modele w cenach od 450 zł brutto, jak i luksusowe, trwałe i pięknie zdobione egzemplarze.

Urny

Kremacja zwłok jest estetyczną i zyskującą na popularności metodą pochówku. Proponujemy Państwu szeroki wybór urn o prostych lub dekoracyjnych kształtach. Urny wykonane są z trwałych materiałów wysokiej jakości i pełnią rolę godnego miejsca spoczywania prochów zmarłego.

Klepsydry

Dysponujemy wieloma wzorami klepsydr. Zajmujemy się redakcją, drukiem i ich rozwieszaniem, aby informacja o śmierci dotarła do jak największej ilości osób. Oprócz standardowej klepsydry warto również zastosować inne rodzaje powiadomienia – świadczymy usługi w zakresie redagowania i publikacji nekrologów w lokalnej i ogólnopolskiej prasie.

Pozostałe

W ofercie posiadamy szeroki wybór tabliczek ze stali nierdzewnej na trumny, urny i nagrobki. Tabliczki są grawerowane i mają wysoką trwałość. Ponadto zajmujemy się sprzedażą wieńców, wiązanek, kompozycji pogrzebowych i nagrobnych. Kwiaty są zawsze świeże, sprowadzane na zamówienie, a kompozycja zostanie dostarczona bezpośrednio na miejsce ceremonii.