Nasza pomoc nie ogranicza się tylko do samej ceremonii pogrzebowej. Oferujemy kompleksowe usługi, także te nie bezpośrednio związane z uroczystością pochówku.

Prosimy o zapoznanie się z poniższą ofertą.

Odzież żałobna

Ceremonia pogrzebowa wymaga godnego wyglądu. W ofercie posiadamy szeroki wybór odzieży dla zmarłego, a także odzieży dla rodzin pogrążonych w żałobie. Pożegnanie bliskiej osoby to trudny moment, w którym ciężko o szukanie odpowiednich stylizacji i spędzanie wielu godzin w sklepach.

Usługi kamieniarskie

Nasza pomoc nie kończy się jedynie na organizacji ceremonii pogrzebowej i załatwieniu formalności. Równie ważne jest późniejsze zajęcie się grobem, jego zabezpieczenie i godne upamiętnienie zmarłego. Wykonujemy proste i ozdobne nagrobki oraz rzeźby nagrobne z granitu, będącego doskonałym, bardzo trwałym materiałem kamieniarskim.

Radca prawny

Śmierć kogoś bliskiego to traumatyczne wydarzenie, z którym ciężko sobie z nim poradzić. Nieraz pada pytanie o sens dalszego życia i trudności związane z życiem w samotności. Problem depresji dotyka zarówno dzieci, jak i dorosłych, zwłaszcza gdy nie byli przygotowani na odejście ukochanej osoby.

Psycholog

Śmierć zazwyczaj nadchodzi nagle i niespodziewanie, a zmarła osoba pozostawia wiele niezakończonych i nieuporządkowanych spraw formalnych. Nawet jeżeli rodzina od dłuższego czasu była przygotowana na odejście krewnego, to po jego śmierci pozostają do rozstrzygnięcia kwestie spadkowe, majątkowe, emerytalne i rentowe.