Do każdego podchodzimy indywidualnie, oferując pełne wsparcie na każdym etapie planowania i organizacji pogrzebu. Jeżeli skorzystaliście Państwo z naszych usług, prosimy o pozostawienie komentarza, będącego pomocą dla rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji związanej ze śmiercią ukochanej osoby. Państwa opinie pomogą nam poprawić standard wykonywanych usług i polepszyć obsługę. Będziemy wdzięczni za wyrażenie swojej opinii.

Nasi klienci o nas

  • W imieniu naszej rodziny chcielibyśmy złożyć wyrazy podziękowania za fachową i profesjonalną pomoc ze strony firmy Łozińcy. Pracownicy wykazali się wyjątkową empatią i poczuciem obowiązku. Byliśmy przerażeni i nie wiedzieliśmy co zrobić po śmierci mojego męża, dlatego skontaktowaliśmy się z państwem. Kontakt uważam, że był bardzo profesjonalny i miły, a pracownicy pomogli nam we wszystkich formalnościach koniecznych przy organizacji pogrzebu. Cała uroczystość była pięknie zorganizowana. Dziękuję za tak profesjonalne upamiętnienie mojego męża. Z wyrazami wdzięczności.

    Rodzina Worosińskich

  • Pięknie przeprowadzony pogrzeb ojca to zasługa tej firmy. Kontakt szybki i fachowy, a pracownicy bardzo uprzejmi i chętni do pomocy. Cieszę się, że zwróciłam się do państwa o pomoc. Wszystko zostało zorganizowane tak jak należy i chociaż to był najsmutniejszy dzień w moim życiu to z ulgą mogę powiedzieć że nie żałuję, że zwróciłam się do państwa o pomoc. Dziękuję również za pomoc psychologa i prawnika, bez których wszystko byłoby o wiele trudniejsze.

    Dominika wraz z rodziną

  • Piszę dopiero miesiąc po pogrzebie, gdyż dopiero teraz jestem w stanie, chociaż gdyby nie zasługa psychologa od was pewnie dużo dłużej by to trwało. Długo nie mogłem sobie poradzić po śmierci żony. Chciałbym polecić zakład pogrzebowy Łozińscy jako bardzo fachową firmę o ludzkim podejściu do klientów. Na każdym etapie spotykałem się ze współczuciem i wsparciem. Całą organizację pogrzebu musiałem złożyć na barki firmy, gdyż sam nie byłem w stanie niczego zrobić. Uroczystość była naprawdę piękna i dobrze zorganizowana. Mojej żonie na pewno by się podobała. Jeszcze raz dziękuję za nieocenioną pomoc.

    Marek T.